plenfrdeitrues

Integracje

Tawerna Kapitańska już sama nazwa zobowiązuje do zachowania szyku i stylu, jaki można spotkać na ekskluzywnych statkach.

Kapitan na pokładzie, kapitalne wino, a o wyjątkowe doznania kulinarne zabdają pokładowi kucharze przy obecności utytułowanego Szefa Kuchni Tawerny Kapitańskiej.

Tawerna Kapitańska

Marinistyczny wystrój wnętrza, wędzarnia ryb w tawernie, położenie przy odrzańskim porcie - Marinie Oława, własna flota statków pasażerskich i łodzi rekreacyjnych zapewniają naszym gościom niepowtarzalny klimat, ciekawą kuchnię i rozrywki na wodzie. Obsługujący gości personel tawerny w marinistycznych albo żeglarskich strojach dodatkowo podkreśla jej oryginalny, morski charakter. Tawerna Kapitańska ma wlasna hodowle ryb i korzysta z wysokojakościowych ekologicznych produktów, QMP - wolowina PQS – wieprzowina, według SYSTEMU GWARANTOWANEJ JAKOŚCI ŻYWNOŚCI – QAFP. Wyobraźnia o tym, co może sie znaleźć na stołach i kulinarny gust naszych gości są podstawą działania kucharzy tawerny. A wspomnienia o wspaniałym menu i niepowtarzalnej atmosferze na długo zapadają w pamięci... Możemy też zorganizować np. pokaz przyrządzania drinków przez mistrzów sztuki barmańskiej, live cooking, czy też tańce latynoskie, irlandzkie, salsę z udziałem specjalizujących się w nich tancerzy

Tawerna Kapitańska

Tawerna Kapitańska ze swoim wodniackim zapleczem jest idealnym miejscem do organizacji imprez integracyjnych na lądzie i wodzie, dla biznesu, pracowników firm, bankietów, szkoleń itp. Bogate menu, dostosowujemy indywidualnie do potrzeb Państwa, natomiast Atrakcje związane z Tawerną, Mariną, dają wrażenie nie kończącej się opowieści.

Tawerna Kapitańska

Współpracujemy z muzykami oraz artystami scen teatralnych i kabaretowych. Organizowane w tawernie imprezy mogą być uświetnione koncertami, występami aktorów kabaretowych, albo muzyką do tańca - na żywo. Możemy też zorganizować np. pokaz przyrządzania drinków przez mistrzów sztuki barmańskiej, czy też tańce latynoskie, irlandzkie, salsę z udziałem specjalizujących się w nich tancerzy.

szef kuchni Tawerna Kapitańska

Tawerna Kapitańska

600 500 784 / 71 303 82 91

Marina Oława

600 500 196

Statki

600 500 217

lub napisać maila

biuro@tawernakapitanska.pl

Ścinawa Polska 38, 55-200 Oława