Imprezy firmowe

Gwarancja   najniższej   ceny Gwarancja   najniższej   ceny
REZERWUJ STOLIK

Integracje

Tawerna Kapitańska - już sama nazwa zobowiązuje do zachowania szyku i stylu, jaki można spotkać na ekskluzywnych statkach.
Tawerna Kapitańska jest niczym luksusowy liniowiec, który pod dowództwem szefa kuchni Pani Anny Strażyńskiej zapewni swoim gościom wyjątkową podróż kulinarną na nowe, nieodkryte jeszcze lądy smaku. Wojaż przebiegać będzie w kapitalnej atmosferze, jaką znajdziecie tylko w Tawernie Kapitańskiej. Przekonajcie się o tym sami, organizując w naszej restauracji imprezę firmową.
Marynistyczny wystrój wnętrza, wędzarnia ryb w tawernie, położenie przy odrzańskim porcie – Marinie Oława, własna flota statków pasażerskich i łodzi rekreacyjnych zapewniają naszym gościom niepowtarzalny klimat, ciekawą kuchnię i rozrywki na wodzie.

Atmosfera

Obsługujący gości personel tawerny w marynistycznych albo żeglarskich strojach dodatkowo podkreśla jej oryginalny, morski charakter. Tawerna Kapitańska ma własną hodowlę ryb i korzysta z wysokojakościowych ekologicznych produktów, QMP – wołowina PQS – wieprzowina, według SYSTEMU GWARANTOWANEJ JAKOŚCI ŻYWNOŚCI – QAFP. Wyobraźnia o tym, co może się znaleźć na stołach i kulinarny gust naszych gości są podstawą działania kucharzy tawerny. A wspomnienia o wspaniałym menu i niepowtarzalnej atmosferze na długo zapadają w pamięci...

Muzyka

Współpracujemy z muzykami oraz artystami scen teatralnych i kabaretowych. Organizowane w tawernie imprezy mogą być uświetnione koncertami, występami aktorów kabaretowych, albo muzyką do tańca - na żywo. Możemy też zorganizować np. pokaz przyrządzania drinków przez mistrzów sztuki barmańskiej, czy też tańce latynoskie, irlandzkie, salsę z udziałem specjalizujących się w nich tancerzy.

Zapraszamy

Tawerna Kapitańska ze swoim wodniackim zapleczem jest idealnym miejscem do organizacji imprez integracyjnych na lądzie i wodzie, dla biznesu, pracowników firm, bankietów, szkoleń oraz kolacji firmowych. Bogate menu, dostosowujemy indywidualnie do potrzeb Państwa, natomiast atrakcje związane z Tawerną, Mariną, dają wrażenie niekończącej się opowieści.

PFR