Wyjątkowe wesela

Gwarancja   najniższej   ceny Gwarancja   najniższej   ceny
REZERWUJ STOLIK

Wesela

Ślub w porcie na Odrze! Dlaczego nie? U nas to możliwe. To piękna wizja, jednak wydaje się czymś mało osiągalnym. Tymczasem nic bardziej mylnego. Z nami to jak najbardziej możliwe. Tawerna Kapitańska z najwyższą przyjemnością zorganizuje dla Was nie tylko ceremonie zaślubin w urokliwych okolicznościach, jakie zapewnia Marina Oława, ale przygotuje również wesele na statku, według scenariusza, który pozwoli urzeczywistnić Wasze marzenia.

Klimat

Wyobraźcie sobie taki oto obrazek. Przypływacie do Mariny Oława, gdzie czekają goście i przedstawiciel USC. Przebieg uroczystości jest w pełni zgodny z urzędowym ceremoniałem, jednak dzięki otoczeniu – rzece, statkom, błękitowi nieba … wszystko nabiera romantycznego nastroju, przeniesionego wprost z bajki. Czy może być coś piękniejszego? A przecież to dopiero początek, czeka na Was jeszcze przyjęcie.

Przyjęcie

Podstawowy plan imprezy w naszej Tawernie zakłada obok ceremonii również takie punkty jak uroczysty obiad w restauracji, po którym młoda para wraz z gośćmi będzie mogła odbyć rejs po Odrze. Dopełnieniem będzie zaś całonocne przyjęcie w rytm muzyki na żywo, która poderwie wszystkich do tańca. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalną opcję – na życzenie młodej pary przyjęcie weselne możemy również przenieść na statek.
To tylko ogólny zarys scenariusza, który przygotujemy ściśle według Waszych życzeń. Stworzymy dla Was projekt unikalnego menu, w którym będą mogły znaleźć się zarówno swojskie dania, jak i oryginalne fantazje kulinarne łączące tradycyjną polską kuchnię ze śródziemnomorskimi lub orientalnymi smakami. Dobierzemy również odpowiadające Wam atrakcje jak np. przejazd Milicyjną Nyską czy lot balonem.

PFR