Urodziny na statku

Gwarancja   najniższej   ceny Gwarancja   najniższej   ceny
REZERWUJ STOLIK

Urodziny

Jak spędzić dzień, w którym do metryczki dodajemy kolejny rok. Odpowiedź jest bardzo prosta - urodziny na statku w restauracji Tawerna Kapitańska.
Dzień kolejnych urodzin nie powinien należeć do monotonnych i to z tym właśnie postaramy się uporać. Przygotujemy dla Państwa wyjątkowy Indywidualny scenariusze imprezy. Uwzględniające zabawę na wodzie na naszych kajakach i rowerach wodnych (wyścigi, konkursy sprawności itp.). Podobnie na lądzie, gdzie możliwe są osobne scenariusze zabaw dla dzieci i dorosłych, ale także konkursów rodzinnych, dla Pań i dla Panów oraz wiele innych - wedle życzenia.

Niezapomniane chwile

Na Państwa życzenie przeniesiemy całą imprezę urodzinową na statek, sprawi to, że ani Wy ani Wasi goście nie zapomnicie tego dnia. Mało co może się bowiem równać z rodzinnym rejsem po Odrze lub dziką imprezą z przyjaciółmi na rzece.
Oprócz wyjątkowych rozrywek w wodzie i na lądzie restauracja Tawerny Kapitańskiej zadba o wasze podniebienia.

Menu

Przygotowujemy dania kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej. Lubimy eksperymentować. Na bazie tradycyjnych przepisów tworzymy dania, których nikt wcześniej nie kosztował. Szanujemy również te sprawdzone i popularne potrawy. Pod warunkiem, że są pyszne i świeże. Taką mamy zasadę. Nasze menu dostosowujemy do możliwości klienta, dlatego macie pewność, że kolejne urodziny będą pod każdym względem jedyne w swoim rodzaju. Również w przypadku wyboru opcji urodzin na statku zapewnimy Państwu pełną obsługę gastronomiczną.

PFR